OBOHACUJÍCÍ BREATHWORK – aneb dýchej jako BOHATÁ bytost

Co kdybysme mohli pomocí Breathwork praxi (vědomého spojeného dechu) změnit naši finanční situaci? Samozřejmě k lepšímu!

Může to znít jako marketingový trik, ale pojďme se na to podívat blíže.

Jak to může fungovat?

Breathwork pomáhá zmírnit stres a úzkost, což jsou dvě hlavní překážky na cestě k finanční hojnosti.

Když jsme v napětí, ve stresu, prožíváme strach, nejsme otevření možnostem a příležitostem, které jsou pro nás připraveny.
Neděláme rozhodnutí z prostoru klidu, ale z módu přežití.

☀️Pomocí Breathworku uvolníme své tělo, mysl, a emoce.
☀️Dech nás vede tam, kde to zrovna potřebujeme.
☀️Díky změněnému stavu vědomí, který pomocí vědomého spojeného dechu – Breathwork – vzniká, se dostaneme za svou limitující mysl a otevře se nový prostor pro naše tvoření a rozhodování.

Ale to není všechno!

Pomocí Breathworku – zvláště pokud ho propojíme s moudrostí a kouzlem metody KONSTELACÍ – můžeme odstranit negativní programy ohledně peněz a finančního úspěchu.
👉Mnoho z nás má nevědomé přesvědčení, že peníze jsou špatné nebo že finanční úspěch je pro nás nedosažitelný, případně že si ho nezasloužím.
👉Nebo i jiné strachy a přesvědčení, ať už na základě osobní zkušenosti z dospělosti, z dětství, či přenesené jako program z rodu nebo od konkrétního předka (kterého ani nemusíme osobně znát, jak se ale ukazuje v rodinných konstelacích, dědíme energie, emoce a programy našich předků, tím, že se do určité rodiny zrodíme – tyto programy pak působí z našeho podvědomí).

Všechno tohle může bránit v hojnosti.

Protože i když si ji na vědomé úrovni přejeme (pokud přání finanční hojnosti vůbec dovolíme), kvůli starým programům, přesvědčením a emocím si ji zároveň blokujeme.

S Breathworkem ve spojení s KONSTELACEMI se projeví energie, emoce, a myšlenky které nám k finanční hojnosti neslouží, můžeme je propustit, uvolnit, a vybrat si svobodně jinou finanční realitu, nezatíženou starými programy a vzorci.

💫Napojení na ZDROJ, na to, co nás oživuje, je další nemalý bonus, který mohou zažít praktikanti Breathworku.

Je to přesah z našeho malého, omezeného já, do prostoru neomezených možností a potenciálu.

S touto zkušeností přichází více energie, více života.

A to je pro finanční tvorbu důležité, mít chuť a radost z proudění – peněz i lásky k životu.

Více o praxi Breathwork ve spojení s metodou KONSTELACÍ najdete ZDE.

Adéla Urbancová
Vaše průvodkyně transformací a lektorka Konstelační akademie