ONLINE KONSTELACE  individuálně na dálku (volitelně s OPEČOVÁNÍM DUŠE)

LÁZNĚ PRO VÁS

PODPORA VAŠEHO ZÁMĚRU

ENERGETICKÁ PRÁCE PRO VAŠI SÍLU A HOJNOST

KONSTELACE NA DÁLKU

TVOŘTE ŽIVOT, KTERÝ MILUJETE

Propojme se spolu pokud:

 • Potřebujete probrat své rodinné nebo parnerské vztahy
  ⭐Opakují se Vám situace, které řešili už vaši rodiče nebo prarodiče. A vy byste chtěli vystoupit ze začarovaného kruhu.
  ⭐Vybíráte si stále stejného partnera a opakují se vám stále stejná témata. Proč?
  ⭐Nerozumíte si nebo se necítíte dobře s příbuzným nebo blízkým člověkem. A trápí vás to.
  ⭐Chcete pro své děti lepší dětství a start do života, ale něco vás brzdí.
  ⭐Už jste zkoušeli odpustit rodičům (partnerovi.. tchyni....atd.), ale moc to nezafungovalo.
 • Chcete pracovat na sebepoznání a své sebehodnotě
  ⭐Hledáte své místo, Necítíte se dobře mezi lidmi. Cítíte odmítnutí, nepřijetí. Potřebujete porozumět tomu, proč to tak je a změnit to.
  ⭐Často se vztekáte, jste v napětí nebo naopak smutní. Emoce jsou vaším pánem, ale vy byste to chtěli naopak.
  ⭐Jste na sebe hodně přísní, neumíte se ocenit. Ale máte pocit, že tím si stojíte v cestě, a chcete se naučit sami sebe vážit.
 • Máte v hlavě otázky ohledně práce, podnikání, seberealizace
  ⭐Víte, že se chcete seberealizovat, ale která cesta je ta Vaše? Povýšení v práci, změna firmy, odchod na volnou nohu?
  ⭐Těžko se vám mluví o penězích a ty k vám neproudí. Jak tuhle energii rozpohybovat?
  ⭐Podnikáte, ale chcete to konečně pevně ukotvit a začít růst. Máte podporu rodiny a předků? Prodáváte správným lidem?
 • Chcete řešit své téma diskrétně v soukromí
  Budete mít mou plnou pozornost a podporu.

Co Vám online konstelace přinese?

 • Svou situaci uvidíte a zažijete z jiné perspektivy, citlivě a bezpečně Vás tímto procesem provedu.
 • Uvolníte se, uvidíte řešení zažijete AHA moment.
  Uvolnění je okamžité, již bezprostředně po konstelaci pocítíte projasnění a uvolnění.
 • Bolavé a zablokované vztahy se mohou změnit!
 • Uvidíte své příležitosti a potenciál.
 • Najdete pocit, že můžete rozhodovat o svém životě, ne naopak!
 • Podpořím Vás ve vaši situaci, nejste na to sami.

Konstelaci podpořím Opečováním duše (volitelná možnost) 

Díky této jemné, uzdravující metodě si dopřejete celkovou harmonizaci a citlivé dokončení konstelačního procesu. 

Proč Opečování duše?

Opečování duše podle Štěpánky Vernerové doplňuje konstelační práci o hlubší rozměr. Otevřete se svému energetickému potenciálu, podpoříte silně energeticky svůj záměr, přání.

Je možné čistit bloky a „zaseknuté“ situace, díky čemuž se rozproudí energie, vyléčí se různá životní témata a v realitě pocítíte flow. Jemným způsobem se zaknočí Váš konstelační proces.

Metoda je nastavena tak, aby byla bezpečná pro příjemce Opečování i Opečovatelku.

Už není čas na to, žít v MALÉM.

Budu Vás citlivě a s láskou provázet

rodinne konstelace

Již více než 15 let provázím zvídavé lidi jejich rodinnými příběhy a vztahy, hledáme společně léčení bolestných situací, odhalujeme čekající potenciál...

Online konstelační konzultace jsem začala nabízet kvůli zájmu těch z Vás, kdo nemáte možnost přijet na osobní konstelační setkání do Brna.

Za rok praxe jsem zjistila, že online konstelace fungují skvěle, a díky metodě Opečování duše se práce na dálku neskutečně prohloubila.

Také klienti oceňují tento způsob konstelační práce jako krásný a hluboký.

:o)

Těším se na Vás,

Adéla Urbancová

Jak ONLINE konstelace s opečováním probíhá?

Spojíme se přes e-mail, domluvíme si datum a čas, můžete mi sdělit téma našeho setkání, zeptat se na doplňující otázky. 
V domluveném termínu se potkáme pomocí GoogleMeet.
Cca 100 min. společně komunikujeme, pracujeme s Vaší konstelací.
Volitelné - Následující 30-50min. probíhá opečování, harmonizace bez online kontaktu, ale potřebujete mít stále prostor pro sebe, být pasivní, např. relaxovat. Tento proces můžete energeticky vnímat na těle, mít různé obrazy a vhledy, nebo nemusíte cítit nic, to je také v pořádku. 

Jak je to s platbou?

ONLINE KONSTELACE S OPEČOVÁNÍM DUŠE
Délka je 2-2,5 hod.
☀️Prožijete konstelaci na Vámi vybrané téma. Získáte na něj jiný pohled, ukáže se cesta, změníte co potřebujete. Harmonizace opečováním duše celý proces jemně podpoří a uzavře.
3500 Kč
ONLINE KONSTELACE BEZ OPEČOVÁNÍ DUŠE
Délka je cca 100 min.
☀️Prožijete konstelaci na Vámi vybrané téma. Získáte na něj jiný pohled, ukáže se cesta, změníte co potřebujete.
3000 Kč
Platba předem (převod, karta).
NO RISK - Pokud během první čtvrthodiny zjistíte, že konstelační proces online se mnou není pro Vás to pravé, schůzku ukončíme a platbu Vám ihned vrátím na účet.

Chcete se objednat nebo se na něco zeptat?

Reference 

Ďakujem pani Urbancovej za to, že mi svojimi znalosťami ohľadne konštelácii, pomohla uvoľniť veci, o ktorých som ani netušila, že sú v našej rodovej línii ukryté.
Už dávnejšie som počula o konšteláciách a chcela ich vyskúšať. A tak som p. Urbancovej dala zámer, že chcem poriešiť svoje bloky v oblasti finančnej hojnosti. Aj vďaka konzultácií, ktorá prebehla online, som si uvedomila svoj nefunkčný vzorec z detstva, ktorý mi bránil užívať si život a mať viac ako potrebujem. Zároveň sme poriešili aj “dlhy” z rodovej línie a ja som cítila, ako sa otváram novej ceste. Zamerali sme sa nielen na mňa, ale aj na moje deti a mojich predkov. Niekoľko dní po konzultácií za mnou dokonca prišla aj moja najstaršia dcéra a jej veľký blok sa uvoľnil, rozpadol ako taký mráčik.
Som presvedčená, že keby som predtým nemala konzultáciu s p. Urbancovou, určite by sa táto situácia neodohrala.
A práve vďaka konzultácií sa uvoľnili veľký blok aj u mojej dcéry, ktorého spúšťačom boli práve “dlhy”, ktoré sme si prenášali z generácie na generáciu. Je úžasné, ako krásne funguje práca z energiami aj v online svete, ak sme tomu ochotní sa otvoriť a pracovať na sebe. P. Urbancová je skutočne človek, ktorého odporúčam, ak ste sa v nejakom bode zasekli a neviete, ako to uvoľniť, ako ísť ďalej.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem a vrele odporúčam je služby :o)
Jana Portugallwww.rodinkavynimocnych.sk
Děkuji moc Adéle za nádherné Opečování duše! Energii jsem vnímala velice intenzivně. Cítila jsem jemnou, pečující a zároveň silnou energii, jejíž vibrace jsem vnímala ze začátku nejvíce na krku, postupně postupovaly po páteři a šířily se do celého těla. Byla jsem překvapená, jak se všechno propojilo a jak se k mému záměru přidala další témata, která jsem sice nevyslovila, ale naprosto korespondovala s mým záměrem. Moc se mi líbilo celé shrnutí po Opečování, které vše završilo a podpořilo moje uvědomění a pochopení souvislostí. V dalších dnech se cítím mnohem více propojená sama se sebou, jako by ukotvená v sobě. Mám mnohem více chuti a energie dělat určité kroky ve fyzické realitě, které vedou k naplnění mé cesty a realizaci mých přání a záměrů. Mám pocit, jako by se na jedné straně rozplynuly překážky a bariéry, které mě dříve blokovaly a na druhé straně jsem se díky propojení se svou podstatou a znovunalezené celistvosti stala silnější a odhodlanější jít si za svými cíli. Opečování duše je úžasná služba, která v sobě spojuje očistu, harmonizaci, léčení. Propojuje duši s tělem, pomáhá odstranit bariéry a bloky, které nám brání kráčet životem v souladu s naší podstatou a naším pravým já. Adéla tuto metodu obohacuje svými úžasnými vhledy a informacemi, které napomáhají pochopení a uvědomění.
Karolina A. Bartáková
To byla teda jízda! Adéla je fakt čarodějka. Jednak byla perfektně připravená a už měla nachystanou hotovou konstelaci, abychom se měly od čeho odpíchnout.
Moje téma se ukázalo jako dost emocionálně bouřlivé a Adéla mi pomohla to krásně vyčistit. I přesto, že jsem stála v různých rolích, vedla mě tak profesionálně, že jsem se vůbec neztratila, stále jsem se orientovala v prostoru a energiích jednotlivých postav. Mám za sebou desítky konstelací, takže mám dost materiálu k porovnání. Za mě naprosto autentická, profesionální konstelační pomoc bez limitů.
Díky Adélo 😘 ❤
Dagmar Samandra Čerňováwww.samandra.cz
Děkuji Adél za vedení při rodinné konstelaci. Reagovala jsem čištěním - slzami, kterým jednoduše nezabráníte, emoce, které bych nečekala, jsem za to moc vděčná. Je zajímavé, jak reaguje naše podvědomí. Žijeme přítomností, což je fajn, ale nakouknutí do životů, které patří již do minulosti bylo úžasné, hlavně to propojení s dnešními rodinnými příslušníky. I když se nám může zdát, že nějaký děda, praděda nemá význam v našem přítomném životě, není tomu tak. Přijetí faktu o rodinné situaci, ať je jaká je - je osvobozující. Děkuji 🙏
Darina Kuźmováwww.darakuzmic.cz
Konstelace s opečováním duše… byla to má první zkušenost energetické práce „na dálku“. V průběhu se mi vybavovaly obrazy související s mým záměrem, po skončení jsem se cítila (byť uprostřed dne) velmi odpočatě a uvolněně. Záznam s povídáním o tom, co Adéla vnímala a viděla pro mne byl opravdu dárkem – zejména pro jasné a přímé pojmenování věcí, které tak nějak vím, ale snažím se je nevidět, vyhnout se jim. Údiv nad tím, kolik toho lze poznat a nahlédnout bez znalosti souvislostí mého příběhu v jediné hodině… a jak velmi to sedí. Děkuji i za doporučení jak s tím, co se k tématu vyjevilo, pracovat*“
Tereza Svatošová Kronesová
„Děkuji Adéle za silný, hluboký a radostný zážitek při KONSTELACI s opečováním duše. Během terapie jsem cítila hluboké napojení na mé nitro a na duši (objevil se mi doslova obraz světelného spojení). Cítila jsem intenzivní radost, pocit hojnosti, naplnění a lehkosti v těle. Po skončení terapie mi Adéla v nahrávce předala své poznatky a doporučení k mému tématu. Její intuice a napojení byly naprosto přesné, až mě to dojalo k slzám. Moc mi pomohlo si uvědomit, co je ještě v mé situaci potřeba, na co si dát pozor, čemu se ještě věnovat a co už zavnímala jako pročištěné. Svým vhledem mi potvrdila řadu věcí, které jsem tušila a které díky terapii pěkně zapadly na své místo. Adélo, moc děkuji za tvou příjemnou energii, porozumění a jemné vedení.“
Linda Malenovská