TAJEMSTVÍ KONSTELAČNÍHO KOUZLENÍ

Naučte se METODU KONSTELACÍ,

pro své klienty a pro svou hlubší transformaci.

PRO KOHO JE STUDIUM VHODNÉ?

PROČ SE UČIT METODĚ KONSTELACÍ?

Studium metody je pro Vás, ať už svou praxi terapeutky, mentorky, koučky či průvodkyně zdravím a osobním rozvojem plánujete, budujete nebo již máte.
Studium přizpůsobím na míru Vašim zkušenostem a praxi.

Metoda konstelací má obrovský potenciál. Jde o metodu, která je nadčasová, rodinu má každý a vztahy se týkají všech. Tato metoda se dotýká základních rodinných nastavení a vazeb, ale má přesah do jakéhokoli tématu, který klient aktuálně řeší.

Z mých osobních průzkumů jsem zjistila, že metoda konstelací se stává ve společnosti stále více populární. Je však velké množství lidí, kteří se s tímto přístupem osobně nesetkali nebo o něm ani neslyšeli. Svůj průzkum jsem přitom dělala mezi lidmi, které zajímá růst a osobní rozvoj. I tito lidé jsou často touto metodou nepolíbení.
A zrovna oni se mohou stát Vašimi budoucími klienty.

Metoda konstelací je velmi efektivní a jde přímo k jádru problémů, klienti pociťují díky svému prožitku okamžitou změnu a jsou fascinování novým pohledem na své vztahy a situace. Často má prožití konstelace až "zázračný" efekt a přesah do reálného života klientů.
Je to KONSTELAČNÍ KOUZLENÍ, ač má metoda naprosto racionální základy.

Je zde velký potenciál pro Vás konstelační práci nabízet svým klientům, protože zájem o řešení témat pomocí konstelací je na vzestupu.
I přesto, že metodu konstelací provozují další lektoři a průvodci, přístup každého je naprosto jedinečný. I vy si přidáte do své praxe svou jedinečnou esenci. S ostatními lektory si tak vlastně nekonkurujete.

Metoda konstelací umožňuje prožitek propojení s celkem, s druhými lidmi, se systémy ve kterých se pohybujeme. Studium a zvnitřnění principů této metody pozitivně ovlivní kvalitu Vašeho života a vztahů, ovlivní Vaše vnímání života ve své celistvosti a vznešenosti. Zároveň se upevníte ve svých individuálních kvalitách a potenciálu.
Už není čas na to žít s málem a v malém!

Budu vás citlivě a s láskou provázet

Již asi 20 let provázím zvídavé lidi jejich rodinnými příběhy a vztahy, hledáme společně léčení bolestných situací, odhalujeme čekající potenciál..

Za 30 let jsem absolvovala stovky hodin sebepoznávacích seminářů, poznala mnoho skvělých rozvojových metod, mnoho učitelů. Toto celé letité poznání lidských vztahů, emočních a komunikačních mechanismů a struktur, sílu informačního a energetického pole - spojuji ve své praxi s klienty a přidává to do mé práce jedinečnou esenci.

Konstelace se staly mým životním stylem. Dá se říct, že konstelační principy aplikuji ve svém životě každý den. Nejen tedy ve své lektorské praxi, ale také ve všech každodenních mezilidských vztazích a situacích. Přináší mi to jasnost, předcházím tak destruktivním konfliktům, cítím, jak svůj život tvořím, a že ho mám ve svých rukách. 

Tento přístup předávám na seminářích a při individuálních konstelacích. Transformaci se mnou zažily již stovky klientek a klientů.

Nyní předám své know-how i Vám.

Těším se,

Adéla Urbancová

Reference z online kurzu Partnerské konstelace (výběr ze závěrečných dotazníků)
(je jedním z modulů online kurzu Tajemství konstelačního kouzlení)

Výběr ze závěrečných dotazníků

Další reference na mou konstelační práci

  • Jste velmi příjemná, profesionální. Konstelace s Vámi doporučuji. Jindřiška.T.
  • Děkuji za lidský a profesionální přístup. Bylo to inspirující, zažila jsem AHA moment, být ve své ženské síle a umět si nastavit hranice. Dagmar J.
  • Konstelace určitě doporučuji, jde s tím řešit cokoli, co člověka trápí. Výsledky jsou více než překvapivé. Vaše práce je skvělá, vedení individuální a autentické. M.M.
  • Konstelace s Vámi rozhodně doporučuji, otevřou se dveře do jiného úhlu pohledu, "pohled shora". Petra U.
  • Mnoho jsem se toho dozvěděla o sobě, o blízkých, o principech fungování vztahů, života. Konstelace můžu doporučit, spoustu věcí si osvětlíte, vidíte je s nadhledem. Velice děkuji. Jana H.
  • Konstelace jsou vynikající rychlý způsob uvědomění. Děkuji za profesionální a lidský způsob vedení procesů. Iveta Š.