Konstelace hojnosti

Konstelace hojnosti

Je snadné uvěřit, že není dostatek zdrojů, které by si každý mohl užít. Že máme jen omezený čas, energii, peníze, hojnost..  

Ale je to tak skutečně? Nebo je to jen o přístupu naši mysli?  To kam dáváme pozornost roste. Když něčemu uvěříme, většinou najdeme ve vnějším světě potvrzení, důkaz naší myšlenky. Myšlenky na nedostatek, strachy z nedostatku,  se nám pak skutečně můžou zhmotňovat v životě. Ať už jde o články v novinách nebo o reálnou životní situaci.

Nemusí se nutně jednat o „vědomé“ myšlenky. Strachy z nedostatku mohou působit – a často to tak je – z našeho podvědomí, skrytě. 

Každý má příležitost zaměřit se na hojnost kolem sebe a uvědomit si, že je tady, že si ji můžeme vybrat. Někdy nás to vede k práci na na způsobu svého myšlení, na projasňování témat z podvědomí, otevřenosti přijímání. 

Hojnost může pro různé lidi znamenat různé věci. 

❓ Co znamená hojnost pro vás?

❓ Jak vypadá bohatý život?

❓ Je hojnost o financích, lásce, zdraví, štěstí nebo o něčem jiném? 

Můžete si napsat vlastní definici hojnosti, jak by vypadal váš život s vaší hojností? Jaký by to přineslo pocit? 

 
Co si zvolím? … zaměření na nedostatek, na to, co nemám, na své limity?
Anebo na hojnost, na to co už mám, na vytváření a otevírání se příležitostem a úhlu pohledu, že existuje dostatek zdrojů pro každého?
Už jen takovéto zamyšlení nás otevírá…

Díky konstelacím je možné rychle uvidět omezující myšlenky, přesvědčení, které jsou sice naše, ale někdy to vypadá, že nás ovládají a šefují. Jsou totiž spojené s emočním nábojem a to jim dává pořádnou sílu. Uvolněním emočního náboje pak posílíme svou energii.

Díky konstelacím je možné uvidět svůj potenciál, možnosti. Konstelační práce nás otevírá tomu, co nás přesahuje, tomu, co nemá limity a hranice. Každý to může zažít, pocítít. Jde o prožitek, není to jen teorie. Je to zkušenost, která se nezapomene.

A proto jsem vytvořila návod na KONSTLEACI HOJNOSTI. Videonávod na KONSTELACI HOJNOSTI vás krok za krokem povede sestavením konstelace, není potřeba předchozí znalost metody KONSTELACÍ a zároveň je to příležitos, jak se s konstelacemi seznámit.. 🌱✨🌈

Konstelaci HOJNOSTI si můžete také prožít s mým doprovodem individuálne online.

Adéla Urbancová
Vaše průvodkyně transformací a lektorka Konstelační akademie