KONSTELACE HOJNOSTI INDIVIDUÁLNĚ - ONLINE

PODPORA VAŠEHO ZÁMĚRU HOJNOSTI

ENERGETICKÁ PRÁCE PRO VAŠI SÍLU A HOJNOST

KONSTELACE NA DÁLKU

TVOŘTE ŽIVOT, KTERÝ MILUJETE

Hojnost a bohatství může být v našich životech na mnoha úrovních:
Hojnost lásky, citů, energie, financí, bezpečí, zdraví... 

JAKÝ ZÁMĚR HOJNOSTI MÁTE VY?

Pomocí online konstelace Váš záměr na společné konzultaci podpoříme.

Už není čas na to, žít v MALÉM a s MÁLEM

 • Máte pocit nedostatku?
  Financí? Energie? Lásky?
 • Kladete si otázky:
  Jak být sama / sám pro sebe zdrojem hojnosti?
  Čím můžu podpořit a rozproudit hojnost ve svém životě?
  Co všechno je pro mě možné?
 • Chcete se posunout v nějaké oblasti svého života?
  Ve vztazích, práci, seberealizaci...
 • Máte pocit, že více dáváte než dostáváte?
 • Potřebujete podpořit svou sebehodnotu?
  Cítit se skvěle sama / sám se sebou?
 • Máte pocit zablokované energie?
  Že to, po čem toužíte, se Vám nedaří dosáhnout?
 • Bere Vám "něco nebo někdo" energii?

Pojďme společně téma hojnosti ve Vašem životě prozkoumat.

 • Využijeme sílu konstelace na Vámi vybrané téma hojnosti
  Uvolníte tak svou energii, hojnost a potenciál, který je už u Vás přítomný.
  Prožijete a uvědomíte si své možnosti tvořit svůj život.
 • Pro rozproudění energie použijeme kromě konstelace další možnosti a nástroje, které nám energetické pole pro Vás v přítomném okamžiku nabídne:
  Vizualizaci
  Práce s myslí (mindset) - je Vaše mysl zaměřená na nedostatek nebo na hojnost?
  Pohyb
  Dech
  ...
 • Efekt setkání bývá okamžitý.
  Ihned pocítíte změny v těle, ve svém myšlení, vědomí.
  Uvidíte své příležitosti a potenciál.
  Najdete pocit, že můžete rozhodovat o svém životě, ne naopak!
 • Nejste na to sama!
  Podpořím Vás a inspiruji.

Co Vám online konstelace HOJNOSTI přinese?

 • Uvolníte se, uvidíte řešení zažijete AHA moment.
  Uvolnění je okamžité, již bezprostředně po konstelaci pocítíte projasnění a uvolnění. Otevřete si cestu k Vašemu záměru.
 • Uvidíte své příležitosti a potenciál.
 • Svou situaci týkající se Vašeho tématu HOJNOSTI uvidíte a zažijete z jiné perspektivy, citlivě a bezpečně Vás tímto procesem provedu.
 • Najdete pocit, že můžete rozhodovat o svém životě, ne naopak!
 • Podpořím Vás ve vaši situaci, nejste na to sami.

Budu Vás citlivě a s láskou provázet

rodinne konstelace

Již více než 20 let provázím zvídavé lidi jejich rodinnými příběhy a vztahy, hledáme společně léčení bolestných situací, odhalujeme čekající potenciál...

Online konstelační konzultace jsem začala nabízet kvůli zájmu těch z Vás, kdo nemáte možnost přijet na osobní konstelační setkání do Brna.

Za více než 2 roky praxe jsem zjistila, že online konstelace fungují skvěle.

Díky své schopnosti naladit se i na dálku na Vaši situaci, mohu zprostředkovat vhled a řešení přímo na míru, bez teorii či obecných rad. 

V současné době cítím, že se otvíraji veliké možnosti a už není čas na to žít v "malém" a s málem! Pojďte do toho se mnou!

:o)

Těším se na Vás,

Adéla Urbancová

Jak konstelace HOJNOSTI online probíhá?

Spojíme se přes e-mail, domluvíme si datum a čas, můžete mi sdělit záměr pro naše setkání, zeptat se na doplňující otázky. 

V domluveném termínu se potkáme pomocí Zoom - lze se připojit i přes odkaz.

Následně proběhne online konstelace na Vámi vybrané téma HOJNOSTI a ZÁMĚRU, se kterým do konzultace přicházíte. 

Vlastní konstelaci si kreslíte nebo vizualizujete dle mých instrukcí.

Setkání trvá 100 minut.

Chcete se na něco zeptat?

Termín a platba online Konstelace hojnosti

Termín setkání dle domluvy. Čekací doba je max. 14 dní, spíše kratší.

NO RISK - Pokud během prvních 15 min. zjistíte, že konstelační proces se mnou není pro Vás to pravé, schůzku ukončíme, platbu Vám ihned vrátím na účet.

ONLINE KONSTELACE
Délka je cca 100 min.
☀️Prožijete konstelaci HOJNOSTI. Získáte na ni jiný pohled, ukáže se Vám potenciál.
3000 Kč
TRANSFORMAČNÍ BALÍČEK 3 KONSTELACÍ
3 setkání - každé v délce cca 100min. v průběhu 3 měsíců.
☀️Každé setkání můžeme prohlubovat téma Hojnosti ve Vašem životě a dívat se na ně z různých úhlů pohledu.
8000 Kč

Reference

Ďakujem pani Urbancovej za to, že mi svojimi znalosťami ohľadne konštelácii, pomohla uvoľniť veci, o ktorých som ani netušila, že sú v našej rodovej línii ukryté.
Už dávnejšie som počula o konšteláciách a chcela ich vyskúšať. A tak som p. Urbancovej dala zámer, že chcem poriešiť svoje bloky v oblasti finančnej hojnosti. Aj vďaka konzultácií, ktorá prebehla online, som si uvedomila svoj nefunkčný vzorec z detstva, ktorý mi bránil užívať si život a mať viac ako potrebujem. Zároveň sme poriešili aj “dlhy” z rodovej línie a ja som cítila, ako sa otváram novej ceste. Zamerali sme sa nielen na mňa, ale aj na moje deti a mojich predkov. Niekoľko dní po konzultácií za mnou dokonca prišla aj moja najstaršia dcéra a jej veľký blok sa uvoľnil, rozpadol ako taký mráčik.
Som presvedčená, že keby som predtým nemala konzultáciu s p. Urbancovou, určite by sa táto situácia neodohrala.
A práve vďaka konzultácií sa uvoľnili veľký blok aj u mojej dcéry, ktorého spúšťačom boli práve “dlhy”, ktoré sme si prenášali z generácie na generáciu. Je úžasné, ako krásne funguje práca z energiami aj v online svete, ak sme tomu ochotní sa otvoriť a pracovať na sebe. P. Urbancová je skutočne človek, ktorého odporúčam, ak ste sa v nejakom bode zasekli a neviete, ako to uvoľniť, ako ísť ďalej.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem a vrele odporúčam je služby :o)
Jana Portugallwww.rodinkavynimocnych.sk
Děkuji moc Adéle za nádherné Opečování duše! Energii jsem vnímala velice intenzivně. Cítila jsem jemnou, pečující a zároveň silnou energii, jejíž vibrace jsem vnímala ze začátku nejvíce na krku, postupně postupovaly po páteři a šířily se do celého těla. Byla jsem překvapená, jak se všechno propojilo a jak se k mému záměru přidala další témata, která jsem sice nevyslovila, ale naprosto korespondovala s mým záměrem. Moc se mi líbilo celé shrnutí po Opečování, které vše završilo a podpořilo moje uvědomění a pochopení souvislostí. V dalších dnech se cítím mnohem více propojená sama se sebou, jako by ukotvená v sobě. Mám mnohem více chuti a energie dělat určité kroky ve fyzické realitě, které vedou k naplnění mé cesty a realizaci mých přání a záměrů. Mám pocit, jako by se na jedné straně rozplynuly překážky a bariéry, které mě dříve blokovaly a na druhé straně jsem se díky propojení se svou podstatou a znovunalezené celistvosti stala silnější a odhodlanější jít si za svými cíli. Opečování duše je úžasná služba, která v sobě spojuje očistu, harmonizaci, léčení. Propojuje duši s tělem, pomáhá odstranit bariéry a bloky, které nám brání kráčet životem v souladu s naší podstatou a naším pravým já. Adéla tuto metodu obohacuje svými úžasnými vhledy a informacemi, které napomáhají pochopení a uvědomění.
Karolina A. Bartáková
To byla teda jízda! Adéla je fakt čarodějka. Jednak byla perfektně připravená a už měla nachystanou hotovou konstelaci, abychom se měly od čeho odpíchnout.
Moje téma se ukázalo jako dost emocionálně bouřlivé a Adéla mi pomohla to krásně vyčistit. I přesto, že jsem stála v různých rolích, vedla mě tak profesionálně, že jsem se vůbec neztratila, stále jsem se orientovala v prostoru a energiích jednotlivých postav. Mám za sebou desítky konstelací, takže mám dost materiálu k porovnání. Za mě naprosto autentická, profesionální konstelační pomoc bez limitů.
Díky Adélo 😘 ❤
Dagmar Samandra Čerňováwww.samandra.cz
Děkuji Adél za vedení při rodinné konstelaci. Reagovala jsem čištěním - slzami, kterým jednoduše nezabráníte, emoce, které bych nečekala, jsem za to moc vděčná. Je zajímavé, jak reaguje naše podvědomí. Žijeme přítomností, což je fajn, ale nakouknutí do životů, které patří již do minulosti bylo úžasné, hlavně to propojení s dnešními rodinnými příslušníky. I když se nám může zdát, že nějaký děda, praděda nemá význam v našem přítomném životě, není tomu tak. Přijetí faktu o rodinné situaci, ať je jaká je - je osvobozující. Děkuji 🙏
Darina Kuźmováwww.darakuzmic.cz
„KONSTELACE s opečováním duše… byla to má první zkušenost energetické práce „na dálku“. V průběhu se mi vybavovaly obrazy související s mým záměrem, po skončení jsem se cítila (byť uprostřed dne) velmi odpočatě a uvolněně. Záznam s povídáním o tom, co Adéla vnímala a viděla pro mne byl opravdu dárkem – zejména pro jasné a přímé pojmenování věcí, které tak nějak vím, ale snažím se je nevidět, vyhnout se jim. Údiv nad tím, kolik toho lze poznat a nahlédnout bez znalosti souvislostí mého příběhu v jediné hodině… a jak velmi to sedí. Děkuji i za doporučení jak s tím, co se k tématu vyjevilo, pracovat*“
Tereza Svatošová Kronesová
„Děkuji Adéle za silný, hluboký a radostný zážitek při KONSTELACI s opečováním duše. Během terapie jsem cítila hluboké napojení na mé nitro a na duši (objevil se mi doslova obraz světelného spojení). Cítila jsem intenzivní radost, pocit hojnosti, naplnění a lehkosti v těle. Po skončení terapie mi Adéla v nahrávce předala své poznatky a doporučení k mému tématu. Její intuice a napojení byly naprosto přesné, až mě to dojalo k slzám. Moc mi pomohlo si uvědomit, co je ještě v mé situaci potřeba, na co si dát pozor, čemu se ještě věnovat a co už zavnímala jako pročištěné. Svým vhledem mi potvrdila řadu věcí, které jsem tušila a které díky terapii pěkně zapadly na své místo. Adélo, moc děkuji za tvou příjemnou energii, porozumění a jemné vedení.“
Linda Malenovská